SHAIRAD SANAT
SHAIRAD SANAT
SHAIRAD SANAT
کانکتور (Connector) فوق مینیاتوری ساخت بیندر کانکتور

کانکتور (Connector) فوق مینیاتوری ساخت بیندر کانکتور

کانکتور (Connector) های فوق مینیاتوری ساخت بیندر کانکتور (Binder-Connector) آلمان

کانکتور (Connector) فوق کوچک دایره ای بیندر  برای بسیاری از برنامه ها که در آن  اندازه و یکپارچگی سیگنال از موارد مهم می باشند ، طراحی شده اند .  این کانکتورها به صورت فشاری ، چرخشی ، فشاری کششی و قفلی پیچی درسایز M9 با درجه حفاظت  IP40 و IP67  طراحی شده  و اتصالات با 2 تا 8 پین به در مدلهای مستقیم و زاویه دار و همچنین آنهایی که بر روی صفحه نصب” پنلب ” می شوند ، در دسترس هستند. نحوه اتصال کابل به پپن کانکتور در این سری به صورت لحیم کاری بوده  و برخی از مدل ها دارای کابل با طول کابل مختلف هستند. کانکتورهای دایره ای  بیندر از موادی با کیفیت بالا از جمله روکش PUR و PVC و پین های برنز و برنج با  روکش طلا تولید می می گردد . این مدل از کانکتورها شامل هفت هستند که در آن می توان :

  • انتخاب سیستم قفل 
  • درجه حفاظت IP40 یا IP67
  • تعداد پین از 2 تا 8 پین
  • مدل های  مستقیم و زاویه دار و 
  • حداکثر 1.000 مدل کانکتور نر و ماده
کانکتور

1 ) کانکتور (Connector) فشاری پیچی بیندر کانکتور سایز M16 با کلاس حفاظت IP67

     کانکتورهای گرد مینیاتوری با قفل ضربه ای محکم  سری 720 بسته به نوع کاربرد 3 تا 12 پین دارند. مدل مستقیم کابل خور سایز   16 میلی متری و مدل فلنجی 16 میلی متری دارای کلاس حافظتی IP67 بوده  و در رنگ های سیاه ، قرمز ، آبی و سبز موجود هستند. در کانکتور مدل سیار  اتصال کابل با پین به صورت لحیم کاری ، ودرمدل فلنجی به صورت لحیم کاری / غوطه وری می باشد.

2 ) کانکتور (connector) فشاری – ضربه ای بیندر کانکتور (Binder-Connector) سایز M16 با کلاس حفاظت IP40

     کانکتورهای فشاری ضربه ای هنگام جفت شدن دارای درجه حفاظت   IP67  و مناسب برای کاربردهایی هستند که به محافظت در برابر گرد و غبار و مایعات نیاز دارند. به صورت مستقیم سیار  کابل دار یا بدون کابل وهمچنین به صورت پنلی قابل نصب بر روی پنل موجو هستند . کانکتورهای مستقیم سیار و پنلی با رنگ های سیاه ، قرمز ، آبی یا سبز در دسترس هستند.  این کانکتوها در جها آرایش 3 ، 4 ، 5 و 8 و تحمل جریان از 1 الی 3 آمپر را با توجه به تعداد پین در 63 ولت دارند  ، اتصال پین در این کانکتورها به روش لحیم کاری است محصولات این خانواده بیش از 500 جغت کانکتور نر و ماده می باشد.

3 ) کانکتور (connector) قفلی چرخشی بیندر کانکتور سایز M16 با کلاس حفاظت IP40

     کانکتور (Connector) های سری 710 بیندر  شامل کانکتورهای مستقیم سیار و پنلی با قابلیت نصب برروی پنل با درجه حفاظت IP40  می باشد که در آن تعداد پین از 2 تا 8 عدد و جنس پین از برنج با روکش طلا  و بسته به تعداد پپن جریان نامی آنها از  1 الی 4 آمپر در 125 ولت می باشد . آنها روکش پلاستیکی دارند و همچنین دارای قفل چرخشی  هستند. قطر سیم مورد استفاده در این کانکتور بین 0.14mm²  تا  0.25mm² و دمای کاری بین  -40°C to +85°C    است. آنها دارای محفظه پلاستیکی ، قفل چرخشی و همچنین نوع اتصال در این کانکتورها به روش لحیم کاری می باشند.

4 ) کانکتور (connector) قفلی فشاری بیندر کانکتور (Binder-Connector) سایز میکرو با کلاس حفاظت IP67

    کانکتور (Connector) های سری 420 بیندر در سه آرایش 3 ، 4 یا 5 پین با تحمل جریان 1 آمپر در ولتاژ 125 ولت موجود است ، دارای یک سیستم قفل فشار-کششی است که در صورت جفت شدن کانکتورها ،درجه حفاظت IP67 را برآورده می کند. قطر محفظه اتصال کابل در کانکتور مدل سیار  فقط 9.5 میلی متر است در حالی که در مدل پنلی قطر آن 12.6 میلی متر است . در این خانواده می توان بیش از 1000 مدل کانکتور انتخاب نمود  ،  اتصال پین ها به صورت لحیمی و قطر سیم مصرفی حداکثر 0.14 میلی متر مربع است .

5 ) کانکتور (connector) قفلی فشاری بیندر کانکتور سایز M16 با کلاس حفاظت IP67

     کانکتور (Connector) های سری 430 با سیستم قفل فشاری کششی و درجه محافظت IP67 ، در دومدل شیار و پنلی که بر روی پنل نصب می شوند جز محصولات این گروه هستند که در صورت لزوم هر دو قابل محافظت هستند. که در آن  تعداد پین بین 3 الی 8 پین و جریان نامی  بسته به تعداد پین از 1 الی 4 آمپر می باشد. ، اتصال سیم با پین به روش لحیم کاری و قطر  سیم مصرفی حداکثر  از 0.14 تا 0.25 میلی متر مربع می باشد. قطر ورودی کابل در مدل سیار  14.5 میلی متر است در حالی که درمدل پنلی 17.5 میلی متر است.

6) کانکتور (connector) فشاری بیندر کانکتور (Binder-Connector) سایز M9 با کلاس حفاظت IP40

   کانکتور (Connector) های سری 711 بیندر با سیستم فشاری سایزکوچک M9 است که دردو مدل سیار مستقیم و پنلی جهت نصب بر روی پنل طراحی گردیده است . در هر دو مدل قطر کابل ورودی 11.5 میلی متر بوده  و بسته به نوع کاربری با آرایش 2 تا 8 پین قابل تهیه  هستند.  با توجه به تعداد پین موجود در کانکتور تحمل جریان نامیاز 1 الی 4 آمپر را در 125 ولت دارد.  درجه حفاظت این سری از کانکتورها IP40 بوده و اتصا ل پین با سیم در آن  به روش لحیم کاری می باشد.  بیش از 500 مدل کانکتور نر و ماده برای این سری طراحی شده اند.

7) کانکتور (connector) قفلی فشاری بیندر کانکتور سایز M9 با کلاس حفاظت IP67

     این کانکتورهای مینیاتوری سایز M9 دارای  2 تا 8 پین جهت نصب بر روی پانل یا به عنوان اتصال دهنده های کابل به صورت سیار در دسترس هستند که در این خانواده بیندر کانکتور  مدلهای کابل دار  را نیز ارائه می دهد. هر دومدل سیار و پنلی قابل محافظت هستند. در نوع سیار ، اتصال پین به صورت لحیم کاری و در مدل پنلی قابل نصب بر روی پانل به روش  لحیمی و لحیم کاری در دسترس هستند. درجه حفاظت  IP67 با دامنه دمای کاری -40 تا 85 درجه سانتیگراد است.

  • شایراد صنعت نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت بیندر کانکتور(https://shairad-sanat.com/fa/product-category/binder/Binder-Connector) آلمان در ایران، کانکتورهای مورد نیاز را در صنایع پزشکی، صنعتی، ابزار دقیق و … طراحی و تولید می کند و با توجه به کیفیت بالای محصولات بخشی گسترده ای از بازار را به خود اختصاص داده است.
کانکتور

ما صمیمانه از علایق شما در شرکت شایراد صنعت قدردانی می کنیم، امیدواریم که شما به تماشای همیشه در حال پیشرفت ما ادامه دهید.

  • برای دسترسی بهتر به محصولات بیندر کانکتور(Binder-Connector) آلمان در شبکه توزیع شایراد صنعت به عنوان نماینده رسمی  فروش این شرکت در ایران می توانید جهت دریافت قیمت، لیست فروش ضمن بازدید از سایت www.shairad-sanat.com  و تماس با کارشناسان این شرکت، اطلاعات بیشتر را کسب نمایید.


shairadShairad Sanat
shairad2020/11/30
Share

Contact